Sündmused 2013/14

I VEERAND

SEPTEMBER 2013

3.09     Maastikumäng “Reipalt koolipingist välja”

13.09   Väikeste kodu-uurijate konverents

13.09   2. + 3. klassi sügismatk

17.09   RMK programmis “Salapärane seenemaailm” 1. – 4. klass

19.09   Põhikoolide 4-võistlus   Väätsal

25.09   ENTRUM koolipäev  Aravetel 7.  – 9. klass

29.09    20. Albu sügisjooks

OKTOOBER

4.10     Õpetajatepäeva tähistamine

8.10     Murdmaajooks Kangrumäel

10.10   Teatrikülastus “Väike nõid”

17.10   Sügiskontsert

18. – 19.10      Kunda Väikese lava festival

Hekiringijooks

II VEERAND

OKTOOBER

29.10   ENTRUM avasõu

NOVEMBER

1.11     Järvamaa noorte äriideede konkurss

1.11     Järvamaa tervisefoorum Roosna -Allikul IX klass

4. – 29.11        Ettevõtlikkus- ja karjääriõppekuu

  • 1. nädal           Huvitavad ametid
  • 2. nädal           Mängude nädal
  • 3. nädal           Huvitavad külalised
  • 4. nädal           Karjääriredeli otsing

4.11     Ettevõtlusmäng “Tunne Järvamaa ettevõtteid” I voor

11.11   Etluskonkurss “Ellen Niiduga Midrimaale” H. Runnel 75

13.11   Mõisakontsert “Väikesed kammermuusikud”

15.11   Laululaager Albu Põhikool, Järva-Jaani Gümnaasium, Koeru Keskkool

19.11   Võistlus “Järvamaa parim kaarditundja”

21.11   Järvamaa poistelaulupäev

21.11    Kohtumine Mihkel Kärmasega

21.11   Õpitoad “Tervislik toitumine”

24.11   “Tunne Järvamaa ettevõtteid” II voor

27.11    Ettevõtete külastused

28.11   KENK karjäärispetsialist ja –nõustaja VIII – IX klass

DETSEMBER

2. – 6.12          Huvitavate kohtumiste nädal

2.12     Külas on kirjanik Mika Keränen

6.12     Kohtumine ajakirjanik Maris Selirannaga

7.12     Jõulufolk

10.12   Algklasside teatrikülastus Rakveresse

11.12    Ettevõtlusmängu “Tunne Järvamaa ettevõtteid” finaal Kuldvillak

14.12    Geograafiaolümpiaad

16. – 20.12      Jõulunädal

16.12   Jõululaat

18.12   Muusikaringi kontsert

19.12   Piparkoogipall

19.12   Jõulupidu

20.12  Jõulukirik, jõululõuna

 

III veerand

JAANUAR

13. – 26.01    Peastarvutamisvõistluse “Pranglimine” I etapp

17.01     VIII klassi eelkutseõpe  Järvamaa Kutsehariduskeskuses

17.01     Kodutütarde 82. aastapäeva tähistamine Albu Rahvamajas

18.01     Emakeeleolümpiaad

19.01     Rahvusvaheline lumepäev Valgehobusemäel

21.01     Lastekoori I laulupeo eelproov

21.01     Algab II klassi ujumise algõpetus Paide Tervisekeskuses

23.01     Mudilaskoori laululaager koos Järva-Jaani Gümnaasiumi kooriga

24.01     VIII klassi eelkutseõpe Järvamaa Kutsehariduskeskuses

25.01     Matemaatikaolümpiaad

25.01     Tammsaare rahvamatk

28.01     II klassi ujumise algõpetus Paide Tervisekeskuses

28.01     Inglise keele olümpiaad VIII klassile

29.01      Tantsupeo eelproov

30.01     Helkurikoolitus   III – V klassile

31.01     XI võistulugemine “Hansenist Tammsaareni”

31.01     VIII klassi eelkutseõpe  Järvamaa Kutsehariduskeskuses

31.01      Suusabuss Valgehobusemäel

31.01     Võistluse “Järvamaa parim noor kunstnik 2014” II etapp

31.01     Muusikaõpetuse olümpiaad

 

VEEBRUAR

1.02     Leili Andre loomingule pühendatud luulekonkurss

1.02     Bioloogiaolümpiaad

1.02     Järvamaa solistide konkurss “Talvelaul 2014”

3. – 16.02     Peastarvutamisvõistluse “Pranglimine” II etapp

4.02     II klassi ujumise algõpetus Paide Tervisekeskuses

5.02     Mudilaskoori laulupeo eelproov

7.02     VIII klassi eelkutseõpe  Järvamaa Kutsehariduskeskuses

10. – 14.02    Sõbranädal

  • playbox
  • kooli tantsupäev
  • sõbrapäeva tomatiprojekt   I kl

11.02     II klassi ujumise algõpetus Paide Tervisekeskuses

12.02     Matemaatikavõistlus “Nuputa” 5. – 6. ja 7. klassile

14.02     VIII klassi eelkutseõpe  Järvamaa Kutsehariduskeskuses

15.02     Ajaloo-olümpiaad

17. – 21.02     Ajaloonädal    K. Kraav

18.02     II klassi ujumise algõpetus Paide Tervisekeskuses

18.02     Järvamaa vokaalansamblite konkurss

21.02       Eesti Vabariigi 96. aastapäeva tähistamine

25.02     II klassi ujumise algõpetus Paide Tervisekeskuses

25.02 – 8.03     Peastarvutamisvõistluse “Pranglimine” III etapp

26.02         Koolide MV suusatamises

28.02         VIII klassi eelkutseõpe  Järvamaa Kutsehariduskeskuses

28.02     Mudilaskooride mentorkoolitus

MÄRTS

1.03     Kunstiõpetuse olümpiaad

1.03     Füüsikaolümpiaad

1.03    “Südamelaul 2014”

1.03    A. H. Tammsaare mälestuspäev muuseumis Vargamäel

4.03     II klassi ujumise algõpetus Paide Tervisekeskuses

4.03     Vastlapäev, kooli suusapäev

6.03      Käsitöö ja kodunduse ning tehnoloogiaõpetuse olümpiaad

6.03     V klassi õpioskuste olümpiaad

7.03     Järvamaa III õigekeelsuskonkurss

11.03   II klassi ujumise algõpetus Paide Tervisekeskuses

13.03   Maakondlik algklasside emakeelepäev

14.03    Lastekooride mentorkoolitus

15.03   Informaatikaolümpiaad   4. – 5. klass

22.03  Osalemine  lumelauavõistlusel “Valgehobusemäe Rodeo”

28.03   Inglise keele päev 6. klassile

28.03   Mudilaskoori II laulupeo ülevaatus

29.03   Informaatikaolümpiaad   6. – 9. klass

 

 

IV veerand
MÄRTS

25.03 IX klass tutvumas Aravete Keskkooliga
27.03 rahvusvaheline matemaatikavõistlus “Känguru”
28.03 VI klasside inglise keele päev Roosna-Allikul
28.03 MUK II eelproov Türil
28.03 Teadusbuss Aravetel VIII ja IX klass

APRILL
Alates 01.04 teisipäeviti jalgratturiõpe
1.-30.04 vanapaberi kogumine
3.04 KEAT politseiloeng VI klassile
7.04 lastekoori laululaager
9.04 tantsurühmade ülevaatus
10.04 maakondlik vendade Liivide luulekonkurss
11.04 I – III klass Tallinnas teatris ja muuseumis
15.04 loovtööde esitamise tähtaeg
15.04 3. – 4. klasside osaoskuste olümpiaad
17.04 LAK II eelproov Türil
19.04 vabariiklik Liivide luulekonkurss
20.04 valla laste lauluvõistlus
23.04 lahtiste uste päev
23.04 jüriööjooks
24. – 26.04 IX klassi õppereis Rootsi Kuningriiki
30.04 Rammumees 2014

MAI
3.05 piirkondlik lauluvõistlus
fotograaf
8.05 kevadkontsert
13.05 VI kl eesti keele tasemetöö
14.04 III kl eesti keele tasemetöö
15.05 VI kl matemaatika tasemetöö
15.05 loovtööde kaitsmine
20.05 III kl matemaatika tasemetöö
21.05 VI kl muu õppeaine tasemetöö
22.05 Põhikoolide kergejõustikuvõistlused
algklasside spordipäev Aravetel
26.05 tantsupeo peaproov
27. –28.05 KEAT laager
29.05 Lõpukellaaktus
31.05 maakonna laulu- ja tantsupidu
muusikaringi kontsert

JUUNI
2.06 eesti keele ja kirjanduse eksam
2.06 päev muuseumis Vargamäel
5.06 I – VIII lõpuaktus
edukate õpilaste vastuvõtt vallas
6.05 matemaatikaeksam
11.06 valikaineeksam
13.06 IX klassi lõpupidu