Sündmused 2016/17

2016/17

III trimester

APRILL
1.04 – 10.05 – Vanapaber 2017
5.04 – algklasside teatripäev Oisus
7.04 – informaatikaolümpiaad 4. – 5. klasside õpilastele Koerus
7.04 – vendade Liivide etlusvõistlus Aravetel
7.04 – õpilaskollektiivide esinemine Albu valla taidlejate peol
12.04 – 6. klasside inglise keele päev Imaveres
12.04 – Järvamaa õpilastööde näituse pidulik lõpetamine
12.04 – veeohutuskoolitus I klassile
13.04 – LAK II ülevaatus
16.04 – Albu valla laste lauluvõistlus
17.04 – tantsupeo II ülevaatus
18.04 – haridusprogramm „Eesti toidu aastaring talus“ Kurgjal I – IV klass
20.04 – õppeekskursioon Tallinna IV klass
23.04 – piirkondlik lauluvõistlus
26.04 – 3. – 4. klasside osaoskuste olümpiaad
28.04 – Laulukaar 2017 poolfinaal
29.04 – Laulukaar 2017 finaal

MAI
2.05 – MUK II ülevaatus
3.05 – VI kl eesti keele tasemetöö
3.05 – Avatud uste päev
9.05 – VI kl matemaatika tasemetöö
10.05 – III kl eesti keele tasemetöö
11.05 – heategevuslik teatejooksude päev 5. – 9. klass
12.05 – kooli kevadkontsert
16.05 – III kl matemaatika tasemetöö
16.05 – õpilaskonverents (loovtööde kaitsmine)
17.05 – Järvamaa kodu-uurimiskonverents
18.05 – VI kl tasemetöö
24.05 – IX klassi lõpuekskursioon Iirimaale
24.05 – KEAT võistluslaager
25.05 – koolinoorte MV kergejõustikus
26.05 –IX klassi lõpukellaaktus
27.05 – Järvamaa laulu- ja tantsupidu
29.05 – algklasside spordipäev Aravetel
29.-30.05 Projekti “Kogukonna kaasamine õppekava arendamisse ja rakendamisse” raames toimuv öine elamusretk Napul. I-VIII klass
31.05– muusikaringi kontsert kell 18.00

 

JUUNI
1. juuni – IX klassi eesti keele eksam
1. juuni – I – VIII klass matkad, ekskursioonid
5. juuni – kooli spordipäev
5. juuni – tantsulaager
6. juuni – I – VIII klassi lõpuaktus 9.00
7. juuni – IX klassi matemaatikaeksam
13. juuni – IX klassi valikaine eksam
16. juuni – IX klassi lõpupidu 17.00

 

II trimester

JAANUAR 2017
4. jaan – koolivaheajarõõmud Valgehobusemäel
8. jaan – tantsulaager
jaan – keemiaolümpiaad
jaan – robootikavõistlused Tallinnas
jaan – Albu valla noorte omaloomingukonkurss
jaan – XIV võistulugemine „Hansenist Tammsaareni“
jaan – suusabuss Valgehobusemäel
jaan – eelkutseõpe VIII klass
jaan – füüsikaolümpiaad
jaan – rahvamatk
jaan – emakeeleolümpiaad
jaanuar – märts KEAT koolitused VI klassile

VEEBRUAR

veebruar – aprill -„Matetalgud“ I – IV klassile
veebr – Järvamaa noorte talimängud
veebr – eelkutseõpe VIII klass
veebr – tantsupeo I eelproov
veebr – matemaatikaolümpiaad VII – XII klassile
veebr – inglise keele olümpiaad VIII klassile
veebr – eelkutseõpe VIII klass
veebr – JAAAAA koolide suusatamise teatevõistlus
11.veebr – loodusteaduste olümpiaad
17. veebr – sõbranädal
23. veebr – Eesti Vabariigi 99. sünniaastapäeva aktus
veebr – koolide MV suusatamises
veebr – vastlapäev
veebr- kooli suusapäev

MÄRTS
1. märts –A.H. Tammsaare mälestuspäev
märts – V klasside õpioskuste olümpiaad
märts – kunstiolümpiaadi piirkonnavoor
10. märts – emakeelenädal koolis
märts – 12. aprill – õpilastööde näitus Järvamaa muuseumis
10. märts – matemaatikaolümpiaad IV – VI klassile
14. märts– emakeelepäeva aktus
14.03 – Järvamaa 2. – 3. kl emakeelepäev
15.03 – käsitöö, kodunduse ja tehnoloogiaõpetuse olümpiaad 8. -9. klassile
15.03 – luulepäev „Luule – see ei tule tuulest“ Väätsal
Matemaatikavõistlus „Känguru“
Järvamaa noortemess

I trimester

SEPTEMBER
1.sept – kooliaasta avaaktus
sept – maastikumäng „Reipalt koolipinki“
07. sept – draama- ja loovuskoolitusi viivad läbi TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia üliõpilased
sept – huvitav külaline dirigent Sander Tamm
sept – väikeste kodu-uurijate konverents
sept – õpilasesinduse uue koosseisu valimised klassides
18. sept – Euroopa Spordinädal
sept – jumpingu trennid
sept – aktiivsed vahetunnid ja rulluisu vigursõit
sept – isiklik „challenge“ võistlus ehk võistle endaga
sept – põhikoolide 4-võistlus
sept – õppereis Tartusse Ahhaa keskusesse ja lodjale I – V klass (KIK projekt)
sept – õppereis Tartusse Ahhaa keskusesse ja lodjale VI – IX klass (KIK projekt)
sept – lõimumisprojekti üritused Vargamäel I – IV klass
sept – lõimumisprojekti tegevused Tapal I – IV klass
sept – murdmaajooksuvõistlus
30. sept – õpilasesinduse laager

OKTOOBER
7. okt – ettevõtlusnädala projekt „Ettevõtlikkus kooli“
okt – õpetajatepäev
okt – lõimumisprojekti tegevused Albus
okt – lõimumisprojekti lõpetamine Vargamäel
okt – Estonia teatris „Aken ooperi- ja balletimaailma“ I –IV klass
22. okt – kooli 95. sünnipäeva tähistamine. Vilistlasõhtu
********************************************************************

2015/16

SEPTEMBER

01. sept      Kooliaasta avaaktus

02. sept      Maastikumäng “Reipalt koolipinki”

( koos Ahula LAK ja Albu LMTga)

10. sept      Albu kooli liikumispäev

treenerid Liina Randpere, Imre Liivak, Triin Väin

11. sept      Väikeste kodu-uurijate konverents Paides

16. sept       Õppereis Lääne- ja Ida-Virumaale, Kohtla Kaevanduspark-

                    Muuseum I – VI klass

17. sept       Kergejõustiku 4-võistlus Türil

17. sept        Projekt “Kirjanik kooli”  – külas on Ilmar Tomusk

30. sept       Liiklusloeng algklassidele (Malle Hermanson)

30.sept        Sügiskross Aravetel

 

OKTOOBER

02. okt       Õpetajatepäeva tähistamine

6. okt         Õppereis Lääne- ja Ida-Virumaale VII – IX klass

07. okt       Teatrikülastus I – IV klass (“Aitan lapsi” projekt)

07.  okt       Projekt “Albu veresaun”

13. okt        Nukuanimatöötoad

15. okt        Lastevanemate üldkoosolek, sügiskontsert, koosolekud klassides

 

NOVEMBER

Majandus-, ettevõtlikkuse- ja karjääriõppekuu (huvitavad külalised, karjäärinõustamine, ettevõtete külastused, majandusmängud jm)

01. nov         Kaarditundmisvõistlus Retlas

06. nov         Etluskonkursi “Ellen Niiduga Midrimaale” koolivoor

15. nov         Etluskonkurss “Ellen Niiduga Midrimaale” maakonnavoor

16. nov         Põhikoolide Turniir Koerus

24. nov         Järvamaa poiste laulupäev

 

DETSEMBER

Jõulukuu üritused

17. dets      Muusikaringi kontsert

21. dets      JÕULUPIDU

22. dets      Jõulukirik, jõululõuna

 

 

III veerand

JAANUAR

1. – 3. jaan   Koolivaheaja rõõmud Valgehobusemäel. Lumelauakool huvilistele

8. – 9. jaan   Tantsulaager

17. jaan        Rahvusvaheline lumepäev

18. jaan        Lasteetendus “Looduse lootus on lapsed”  I – IV klassile

19. jaan        VI klassi päästealakoolitus (KEAT)

22. jaan        Suusatamise teatevõistlus Kõrvemaa keskuses

23. jaan        Keemiaolümpiaad

26. jaan        VI klassi esmaabikoolitus (KEAT)

26. jaan        Albu valla noorte omaloomingukonkurss

29. jaan        Emakeeleolümpiaad

30.jaan         Matemaatikaolümpiaad

30. jaan        Tammsaare rahvamatk

31. jaan        Lõpeb küünlaümbriste jaht

VEEBRUAR

1. veebr – 15. aprill   Üleriigiline matemaatikavõistlus “Matetalgud” I – IV klassile

1. veebr       VI klassi uimastiennetuse ja raudteeohutuse koolitus (KEAT)

2. veebr        RMK programm Hundiretk I – IV klass

3. veebr       Koolisisene võistulugemine Hansenist Tammsaareni

5. veebr       XIII üleriigiline võistulugemine Hansenist Tammsaareni

5. veebr       Suusabuss Albu valla lastele Valgehobusemäel

6. veebr       Bioloogiaolümpiaad

8. – 12. veebr    Sõbranädal

9. veebr       Vastlatrall Valgehobusemäel

13. veebr     Ajaloo-olümpiaad

16. veebr     Estonia teatri projekt “Balletilugu” I – IV klass

18. veebr     Kooli suusapäev

20. veebr     Kunstiolümpiaad

23. veebr     EV 98. aastapäeva aktus

26. veebr     Inglise keele olümpiaad 8. klassidele

27. veebr     Füüsikaolümpiaad

 

MÄRTS

1. märts       Väikeste kodu-uurijate võistlus “Kodumaja jutustab” 3. – 6. klassidele

1. märts       A. H. Tammsaare mälestuspäev (muuseumis)

2. märts       5. klasside õpioskuste olümpiaad

3. märts       Käsitöö-, kodunduse ja tehnoloogiaõpetuse olümpiaad 5. – 6. klassidele

4. märts       Oma Kooli Tantsupäev

5. – 6. märts    Valgehobusemäe talvefestival. Lumelauavõistlus 6.03

7. – 13. märts   Emakeelenädal

10. märts      Väikekoolide ansamblite päev

11. märts      Muusikaõpetuse olümpiaad

14. märts      Emakeelepäeva aktus

15. – 17. märts   Matemaatikapäevad

31. märts    Algab  II klassi ujumise algõpe

 

APRILL

  1. apr Informaatikaolümpiaad 6. – 9. klass
  2. apr Õpilastööde näitus „Stiilimängud“
  3. apr II klassi ujumise algõpe Paide Tervisekeskuses
  4. apr Loeng (endine narkomaan)
  5. apr Õpilaskollektiivide esinemine Albu valla taidlejate peol
  6. apr Ristsõna lahendamise võistlus Amblas
  7. apr Arvamusfestival kogub 1. – 4. klassi laste unistusi „Minu tulevikukodu“
  8. apr II klassi ujumine
  9. apr “Regilaul uues kuues”
  10. apr VIII klassi loovtööde esitamise tähtaeg
  11. apr Valla laste lauluvõistlus
  12. apr Maakondlik teatripäev Albus

Rajaleidja karjäärinõustamine

  1. apr 3. – 4. klasside osaoskuste olümpiaad
  2. apr Inimeseõpetuse esseekonkurss
  3. apr II klassi ujumine
  4. apr Jüriööjooks
  5. apr Piirkondlik lauluvõistlus Aravetel
  6. apr „Tagasi kooli“ Swedbank nõustamiskeskuse spetsialist Heli Jegorova
  7. apr Avatud uste päev
  8. apr II klassi ujumine
  9. apr Kooli rammumees 2016
  10. apr Laulukaar 2016 poolfinaal

Fotograaf

 

MAI

  1. mai Laulukaar 2016 finaal
  2. mai II klassi ujumine
  3. mai Kevadkontsert
  4. mai VI klassi eesti keele tasemetöö
  5. mai III klassi eesti keele tasemetöö
  6. mai VI klassi matemaatika tasemetöö
  7. mai II klassi ujumine
  8. mai Muuseumiöö “Öös on laineid”
  9. mai Suvisted Veteperes – pärimuspidu
  10. mai Õpilaskonverents (loovtööde kaitsmine)
  11. mai III klassi matemaatika tasemetöö
  12. mai VI kl … tasemetöö
  13. mai II klassi ujumine
  14. mai Tantsurühmade proov Paides
  15. – 25. mai KEAT laager

Koolitutvustus I klassi astujatele ja nende vanematele

  1. mai Lõpukellaaktus
  2. mai Järvamaa laulu- ja tantsupidu
  3. mai Liikumisprogrammi „ Liikumine teeb erksaks“ üritus „Spordime ja seikleme üheskoos“ Valgehobusemäel
  4. mai Muusikaringi kontsert

 

JUUNI

  1. juuni Eesti keele eksam
  2. juuni Jalgrattapäev
  3. juuni Lastekaitsepäev (talutööd jm muuseumis)
  4. juuni Lõpuaktus I – VIII klass
  5. juuni Matemaatikaeksam
  6. juuni Valikaineeksam
  7. juuni IX klassi lõpuaktus 17.00